.

=- Firma Profili -=

.

.

CRB KALIP ; Konya'da plastik kalıp tasarımı ve kalıp imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

"Kalıbın kalitesi, ürünün kalitesini belirler" sloganıyla kalıp tasarımı ve imalat yapan firmamız, geçen zaman içinde pek çok plastik kalıp imalatının altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Hassas kalıp imalatı için, en son teknolijik CNC İşleme merkezlerine sahibiz. Uzman Kadromuz ve yüksek mankine parkımız ile hızlı ve kaliteli kalıplar imal ediyoruz. Müşterilerimizden gelen 3D tasarımını kontrol ediyor, revize ediyor veya talep üzerine tamamen yeni tasarımlar oluşturuyoruz.

Enjeksiyon kalıbı her plastik paçanın en büyük temelini oluşturduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle en güncel ve ileri teknolojik sistemleri kullanarak yüksek kalitede, sorunsuz, kısa zamanda ve standartlara göre plastik enjeksiyon kalıpları tasarlıyoruz.

Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı ve imalatına başlamadan önce, parça ve kalıp analizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle maliyetlerden tasarruf ediyor ve plastik enjeksiyon kalıplarınızın üretim sürecini mümkün olduğunca etkili hale getiriyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

plastik kalıp imalatı, plastik enjeksiyon kalıp imalatı, plastik enjeksiyon fason baskı, plastik kalıp yapımı, plastik kalıp imalatı yapan firmalar, plastik kalıp üretimi, plastik kalıp dökümü